تولیدی کیف مدرسه در تهران,عمده فروشی کیف مدارس, تولیدی و پخش عمده انواع کوله پشتی (تولیدکننده کوله پشتی,کوهنوردی,ورزشی,مدارس,فانتزی) با نازل ترین قیمت , تولیدی و پخش کیف تهران بگ (تماس :09905815808) , عمده فروشی کیف لپتاپی کیف اداری چرم و برزنتی کیف دانشگاهی ارزان کوله اسپرت نایک و آدیداس و.... در مدل های متنوع و متفاوت.

 

 

کانال عمده کیف مدرسه (تولیدی تهران بگ)

 

 

 

تولیدی کیف مدرسه و کوله پشتی

با نزدیک شدن به ماه مهر بازار تولید و فروش کیف های مدرسه ای تمام رده های سنی و مقاطع (مهدکودکی, دبستانی, دبیرستانی ,دانشگاهی و اداری) رونق پیدا می کند.تمام مغاز داران و فروشگاه داران در تکاپوی تهیه انواع کیف و کوله مدارس هستند و فروشگاه داران اینترنتی هم مدل های مختلف کیف مدارس را برای فروش مهر ماه تبلیغ خواهند کرد.

 

به همین منظور تولیدی و پخش کیف تهران بگ مدل های مختلف کیف و کوله مدارس و دانشگاهی تولید و آماده پخش کرده است و به سراسر کشور ارسال خواهد کرد.

 

ارسال بسته ها چطور انجام می شود؟؟

ارسال بسته ها از طریق باربری (موسسات حمل و نقلی زمینی) که در سراسر کشور نمایندگی دارند انجام می شود. بسته های مشتریان بعد از تحویل به باربری , در مراکز استان ها و شهر های بزرگ 24 الی 72 ساعته به دست مشتریان خواهد رسید و در روستاها و جزایر و بنادر ممکن است 4 روز تا یک هفته طول بکشد.در شهر تهران ارسال از طریق پیک موتوری صورت میگیرید.

 

جهت مشاهده کامل نمونه کار ها به همراه قیمت عضو کانال تلگرامی تولیدی کیف تهران بگ شوید.تمامی کار ها دارای قیمت عمده هستند.

 

***به هیچ عنوان تک فروشی نداریم و کلیه کارها فقط به صورت عمده و کلی به فروش می رسد.*

 

 

 

 

فروش و تولیدی کیف مدرسه مهد کودکی

 

تولیدی کیف مدرسه در تهران

 

1-کد کیف کولی سه کاره (B36)

2-کیف سه کاره دوشی +دستی +کولی

3-دارای طرح های اسلامی

4-قیمت عمده :15000 تومان

5-شماره تماس :09905815808

 

 

تولیدی کیف و کوله پشتی تهران بگ تک فروشی ندارد و کلیه محصولات معرفی شده توسط این تولیدی به صورت عمده به فروش می رسد.

 

 

پخش عمده کیف سه کاره شیک در تهران

 

پخش عمده کیف و کوله پشتی ارزان

 

عمده فروشی کیف سه کاره دوشی و دستی و کولی شنل در تهران

 

 

پخش و فروش عمده کوله پشتی سه زیپ دخترانه شیک

 

پخش عمده کیف و کوله مدارس

 

کد کوله دخترانه P85

قیمت عمده :17000 تومان

 

طریقه سفارش کیف از تولیدی تهران بگ

 

از دو طریق می توانید جهت ثبت سفارش کیف اقدام کنید.

 

1- می توانید کد کیف های منتخب خود را به همراه تعداد و رنگ بندی مدنظرتون دربرگه ای به ترتیب نوشته , و به تلگرام شماره 09905815808 بفرستید تا سفارش شما ثبت شود و درخواست شما پیگیری شود.

 

2- می توانید تصاویر مورد نظر خود را از کانال تلگرام تولیدی تهران بگ به شماره تلگرامی 09905815808 فوروارد کنید بعد از فرستادن مدل های خود با انتخاب گزینه reply روی هر تصویر تعداد و رنگ مورد نظرتون تایپ کنید. و در آخر آدرس به همراه نام و نام خانوادگی و یک شماره همراه جهت ارسال سفارش بفرستید.

 

-